STĚHOVÁNÍ

Stěhovaní bytů, domácností nebo kanceláří

Pokud hledáte spolehlivou a efektivní stěhovací firmu pro své stěhování bytu, domácnosti nebo kanceláře, naše firma je tu pro vás. Nabízíme kompletní stěhovací služby, které vám ušetří čas a usnadní celý proces stěhování.

S našimi zkušenými pracovníky můžete být jisti, že vaše věci budou pečlivě zabalené, přepravované a nakonec odvezené. Zajistíme vše od demontáže nábytku, přes stěhování samotné, až po odvoz použitého obalového materiálu, takže se nemusíte starat o nic. Můžete si být jisti, že vaše věci jsou v bezpečí a že stěhování proběhne hladce a bez stresu.
KONTAKTUJE NÁS

Firmy, velké společnosti a specializované služby

Nabízíme stěhování celých společností včetně výrobních hal či těžkých břemen. Je zaručen bezpečný převoz i možnost uskladnění ve vlastních skladovacích prostorech.
KONTAKTUJE NÁS

Naše balicí technika

Společnost Stahl – stěhovací služba spol. s r.o. získala za dobu svého působení na trhu bohaté zkušenosti v oblasti balicí techniky.

Dobře provedené stěhování závisí kromě zručnosti pracovníků a dobré komplexní přípravy před stěhováním i na správném druhu použitého obalového materiálu.

Využíváme široké možnosti, které v této oblasti nabízí český i zahraniční trh s obalovým materiálem.
KONTAKTUJE NÁS

Zajišťujeme stěhování výrobních závodů

Zajišťujeme stěhování výrobních závodů do nových prostor.
Práce provádí vyškolený tým naších zaměstnanců. Stěhování výrobních hal vyžaduje rozsáhlou přípravu a koordinaci.
K této práci využíváme speciální techniku a zařízení. Dále provádíme stěhování trezorů, klavírů a jednotlivých těžkých předmětů.
KONTAKTUJE NÁS

Stěhování uměleckých předmětů

Zajišťujeme přepravu uměleckých předmětů, soch, plastik a obrazů v rámci Evropy a celého světa. 

Přepravy zajišťujeme jak vlastními vozy v režimu DOOR-TO-DOOR, tak letecky do celého světa ve spolupráci s referenčními mezinárodními dopravci. Služba zahrnuje pečlivou manipulaci a zabalení, včetně výroby přepravních boxů, aby se minimalizovalo riziko poškození. Dlouhodobě spolupracujeme s řadou kulturních a uměleckých institucí a aukčních síní. Například s Národní galerií v Praze, Muzeem Kampa, Židovským muzeem, Národním muzeem, Národní knihovnou, Muzeem Východních Čech v Hradci Králové, Správou Pražského hradu, aukční síní Sotheby's a dalšími.
KONTAKTUJE NÁS

Vyrábíme dřevěné boxy zákazníkům na míru pro bezpečnou přepravu a manipulaci.

Naše společnost vlastní několik desítek plošin určených k vertikální přepravě stěhovaných věcí. Tato účelová pomůcka usnadňuje a urychluje stěhování.

Postaráme se o vše za vás!

Zvedneme, zabalíme a vystěhujeme vše!

Naše společnost nabízí komplexní stěhovací služby na klíč dle požadavku zákazníků. Samozřejmostí je bezplatná prohlídka a vypracování cenové nabídky. Součástí stěhování je dovoz kontejnerů na odpad a skartaci, dovoz obalového materiálu a rozmístění do kanceláří. Zajištění skladování.
257 911 970

Nevíte si rady se stěhováním?


PRAHA
Vrážská 240/2
153 00 Praha 5
PLZEŇ
Týnec 13
333 01 okr. Plzeň jih
KLATOVY
Janovice nad / Úhlavou 121
340 21 okr. Klatovy
Společnost Stahl – stěhovací služba, spol. s r.o. je registrována v obchodním rejstříku vedeném Městským
soudem v Praze oddíl C, vložka 10018
IČ: 49244400
DIČ: CZ 49244400
© 2024 | Stahl s.r.o. | Praha. Všechna práva vyhrazena